telefon

Vy ešte stále platíte paušál za pevnú linku?

Optická sieť sa nám pekne rozrastá po mestských častiach Banskej Bystrice a nám neostáva nič iné ako uspokojiť rastúci záujem zákazníkov ďalšou službou, pri ktorej ušetria nejakú tu “korunu”.

V tomto prípade hovoríme o službe pevnej linky, ktorá spĺňa funkciu modernej pevnej linky na optickej sieti. A keď hovoríme, že ušetríte, tak ušetríte a poriadne.

V porovnaní s najbežnejšie dostupnou pevnou linku od konkurenčných spoločností sa jedná o priemerne viac ako o 50%  úsporu na mesačnom poplatku.

Základom dobrej ceny je pevná linka s nulovým mesačným paušálom. Ak nikomu nezavoláte, nič Vám nevyúčtujeme. Úplne ideálne riešenie dovolenkovej neprítomnosti alebo akejkoľvek inej situácie, kedy proste nepotrebujete telefonovať.

Hlasovú službu môže využívať každý, kto je pripojený do siete Internet. Kto nie je pripojený, toho na základe dostupnosti v rámci pokrytia našej siete vieme jednoducho pripojiť. Stačí vyplniť jednoduchú online objednávku alebo zatelefonovať na 0915 859 255 a spokojne počkať 5 pracovných dní.

Na využívanie pevnej linky je nutné vlastnit VoIP telefón alebo v prípade, že si chcete nechať svoj pôvodný, tak potrebujete ATA prevodník. V obidvoch prípadoch Vám radi poradíme ako si správne vybrat. Obrátiť sa na nás možete tu.

Cenník
Všeobecné podmienky
© Copyright - Metronet Banská Bystrica