Sme mladá, dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť. V roku 2010 sme sa rozhodli vytvoriť lokálnu nadštandardnú službu, ktorá Banskej Bystrici a okoliu prinesie lepšiu a menej nákladnejšiu prístupnosť k modernému internetu. Momentálne prevádzkujeme optickú infraštruktúru v Banskej Bystrici s viac ako 200km optických káblov v centre mesta a na sídliskách.

ČO NÁS DEFINUJE?

  • Miestni miestnym

Ponúkame personalizovaný zákaznícky servis, pretože sme dostupnejší než nadnárodní poskytovatelia. U nás ste v kontakte so zástupcom, ktorý pozná Vašu oblasť a na základe Vašich potrieb môže poskytnúť riešenia na mieru nielen pre Vašu domácnosť, ale aj firmu.

  • Sme na dosah

Poskytujeme promptný servis v prípade akýchkoľvek nedostatkov s Vašou internetovou službou. Keďže pôsobíme v rovnakej oblasti ako Vy, môžeme rýchlo vyslať technikov, aby vyriešili problémy, s ktorými sa môžete stretnúť. Na spokojnosti našich zákazníkov nám záleží.

  • Srdcom bystričania

Sieť METRONET vybudovali banskobystričania pre banskobystričanov ako alternatívu k zahraničným spoločnostiam, ktoré poskytujú internet v Banskej Bystrici. Ako lokálny poskytovateľ sme súčasťou komunity, podporujeme rôzne miestne podujatia (EYOF, HC05, Dukla) a spolupracujeme s niekoľkými strednými školami s IT zameraním. Neváhajte s podporou domácich produktov. Ďakujeme.